Фреза корпусна кінцева фасочна SSP-C20-20-130-1T
Офіційний представник в Україні! Концерн POWERCUT.
Виробник: Derek
Код Товару: 5110
Відгуки: (0)
Тільки попереднє замовлення
Купити в один клік
Характеристики: (дивитися всі)
Вид обробки
Чорнове оброблення, Оброблення пазів, Оброблення фасок
Гвинт ріжучої пластини
M040R090
градуси
45
Доставка
Нова Пошта
Нова Пошта 1-2 дні
Ключові переваги та вигоди для Вас:
  • Висока точність та якість: Завдяки конструкції та використанню змінних пластин TCMX16T308, Ви гарантовано отримаєте точні та чисті фаски з діапазоном обробки від 0 до 20 мм.
Детальні характеристики:
  • Виробник: Derek
  • Тип фрези: Концевые фрезы SSP45 для зацентровки отверстий и обработки фасок.
  • Діаметр фрези D: 20 мм
  • Діаметр хвостовика d: 20 мм
  • Загальна довжина L: 130 мм
  • Ефективна довжина L1: 20 мм
  • Кромка пластини a: 11.3 мм
  • Кут фаски (градуси): 45°
  • Діапазон діаметрів фасок: 0-20 мм
  • Кількість ріжучих пластин (z): 1
  • Тип ріжучої пластини: TCMX16T308
  • Ключ: Q15B
  • Маса: 0,28 кг
Фреза, корпусна фреза, кінцева фреза, фасочна фреза, фреза SSP, фреза SSP-C20, фреза 20мм, фреза 130мм, металообробка, ріжучий інструмент
Корпуси фрез
Вид обробки
Гвинт ріжучої пластини
градуси
Діаметр фрези D
20 мм
Діаметр фрези D1
0 мм
Діаметр хвостовика d
20 мм
Діапазон діаметрів фасок
0-20 мм
Довжина ефективна L1
20 мм
Загальна довжина L
130 мм
Кількість пластин
z 1
Ключ
Q15B
Кромка пластини a
11.3 мм