Пластина APKT11T308-MG QP5225
Пластина APKT11T308-MG QP5225
Пластина APKT11T308-MG QP5225
Пластина APKT11T308-MG QP5225
Пластина APKT11T308-MG QP5225
Офіційний представник в Україні! Концерн POWERCUT.
Виробник: Derek
Код Товару: 30445
Відгуки: (0)
Є в наявності
Купити в один клік
Характеристики: (дивитися всі)
Вид обробки
Напівчистовий
Геометрія
Прямокутна
Група застосування
Сталі,Нержавіючі сталі,Титан
Доставка
Нова Пошта
Нова Пошта 1-2 дні
Пластина APKT11T308-MG QP5225
Пластини фрезерні
Вид обробки
Напівчистовий
Геометрія
Прямокутна
Група застосування
Сталі,Нержавіючі сталі,Титан
Діаметр отвору d1
2,8 мм
Довжина кромки L
12,24 мм
Обозначення пластини
APKT11T308
Радіус R
0,8 мм
Розмір пластини D
11 мм
Сплав
QP5225
Стружколом
MG
Товщина S
3,6 мм